Daudzfunkcionālās durvis

Izturīgas tērauda durvis dažādām prasībām

Šie būvelementi, pateicoties to labajai materiālu kvalitātei un precīzajai izgatavošanai, ir īpaši izturīgi un ekspluatācijai droši. Tāpēc tie kā tērauda durvis tiek izmantoti visur tur, kur ir pieprasījums pēc izturīgiem durvju elementiem: vienģimenes un daudzģimeņu mājās, kā arī ražošanas, tirdzniecības un komercuzņēmumos, sabiedrisko ēku sektorā un lauksaimniecībā.

Vai Jums būtu nepieciešamas ugunsdrošas durvis, durvis ar dūmu un skaņas izolāciju vai arī drošības durvis  blakus redzamajā katalogā "Daudzfunkcionālās durvis" Jūs atradīsiet visaptverošu informāciju par mūsu plašo objektu būvniecībā izmantojamo vienāda izskata tērauda daudzfunkcionālo durvju programmu.

Katalogs "Durvis Jūsu mājai", ko Jūs varat šķirstīt arī tiešsaistē, ir īpaši sastādīts privātajiem būvuzņēmējiem un cilvēkiem, kuri vēlas veikt modernizēšanu, un tas Jums palīdzēs izvēlēties pareizās durvis aizsargātai ieejai pagrabā, telpai ar paaugstinātu mitruma koncentrāciju vai brīvā laika pavadīšanas telpai, bērnu vai jauniešu istabai, bēniņu izbūvei vai ejai, kas savieno garāžu ar māju.

Ražotājs

Hörmann

Katalogi un dokumentācija

Sazinieties ar mums!