ProMatic / ProMatic Akku

ProMatic / ProMatic Akku

Garāžas vārtu piedziņa ProMatic / ProMatic Akku – tā ir garantija uzticamai funkcijai par pievilcīgu cenu

ProMatic garāžu vārtu piedziņās tiek izmantotas tās pašas pārbaudītās "Hörmann" tehnoloģijas, kuras ir visās "Hörmann premium" piedziņās. Tas garantē uzticamu funkciju par pievilcīgu cenu.

Pat ja Jūsu garāžai nav strāvas pieslēguma, Jūsu varat baudīt piedziņas sniegto komfortu un ērtības. ProMatic Akku piedziņa padara to iespējamu. Tā ir transportējama, to var uzlādēt dažu stundu laikā vai darbināt, izmantojot izvēles saules enerģijas moduli.

Papildus pieejama funkcija, lai noskaidrotu vārtu stāvokli

Ar papildus pieejamu tālvadības pulti HS 5 BS, Jūs jebkurā laikā varat pārbaudīt, vai vārti ir aizvērti (izņemot ProMatic Akku).

Papildu opcija vārtu atvērumam

Ar pielāgojamu vārtu atvēruma augstumu Jūs varat ventilēt garāžu, neatverot to pilnībā (izņemot ProMatic Akku).

ProMatic Akku

Ērts risinājums garāžām bez strāvas pieslēguma. Līdzīgi kā uzlādējot mobilo telefonu, baterija tiek pieslēgta strāvas kontaktligzdai, izmantojot komplektā iekļauto lādētāju.

Ērta uzlādēšana pa nakti

Pateicoties praktiskajam rokturim un nelielajam akumulatora svaram, to ir viegli pārvietot līdz uzlādes vietai. Saules enerģijas modulis uzlādēšanu padarīs pat vēl ērtāku.

Saules enerģijas panelis (pasūtāms papildus)

Šis praktiskais ProMatic Akku piedziņas papildinājums kalpos akumulatora uzlādēšanai.

Komplektā ietilpst montāžas materiāls, 10 metrus garš savienojuma vads, uzlādes ierīces kontrolieris, izmēri: 330 x 580 mm.

Vairāk informācijas par ProMatic garāžas vārtu piedziņām katalogā.

Ražotājs

Hörmann

Katalogi un dokumentācija

Sazinieties ar mums!