Garāžu vārti – paceļamie "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārti Hörmann

Garāžu vārti – Paceļamie

Paceļamie "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārti ir ērti realizējams un finansiāli izdevīgs risinājums, ja Jums ir nepieciešami vārti neapsildāmām telpām, piemēram, garāžām, vasarnīcām vai garāžu kooperatīviem.

Paceļamajiem "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārtiem ir pieejami dažādu krāsu un virsmas motīvu varianti, kā arī ir iespēja pasūtīt līdzīga dizaina sānu durvis.

Vairāk informācijas par paceļamajiem "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārtiem katalogā.

Par Hörmann

Ar vārdu "Hörmann" šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā "Hörmann" ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

Paceļamie "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārti jau no 50. gadiem

"Hörmann" darbojas jau kopš 1935. gada, taču uzņēmumam, kāds tas ir šodien, pamatakmens ir likts iepriekšējā gadsimta 50. gados, kad tika sākta produkta ražošana, ko šodien pazīstam ar nosaukumu "Berry" tipa vienplaknes paceļamie garāžu vārti. Šie vārti galvenokārt izmantojami neapsildāmām garāžām.

SIA "Tekko Rīga" un Hörmann

Uzņēmums SIA "Tekko Rīga" ir pirmais oficiālais "Hörmann" pārstāvis Latvijā (kopš 1996. gada), tādēļ zināšanas un pieredze "Hörmann" garāžas vārtu uzstādīšanā jeb montāžā ir ievērojama. Esam realizējuši dažādu vārtu (t.sk. garāžu vārtu) risinājumus privātmājās, industriālās un komerciālās ēkās, publiskās iestādēs un citur.

Paceļamie "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārti mūsu objektos

Ražotājs Hörmann

Hörmann

Katalogi un dokumentācija

Sazinieties ar mums!