Garāžu vārti – paceļamie garāžu sekciju vārti Hörmann

Garāžu vārti – Paceļamie garāžu sekciju vārti Hörmann

Garāžu sekciju vārti - Jūsu individuālajām vēlmēm atbilstoši vārti ar Hörmann zīmola kvalitāti

Elegantie automātiski paceļamie sekciju garāžu vārti atveras vertikāli uz augšu. Tādējādi Jūs iegūsiet vairāk vietas garāžā un tās priekšā – un caurbrauktuve kļūs brīvi izmantojama visā tās platumā. Sekciju garāžu vārti derēs vienmēr – vienalga, vai Jūsu garāžas vārtu ailei ir taisnstūra forma vai tā ir ar slīpinājumiem, segmentu vai apaļu arku. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti vēlākai modernizēšanai.

Ar vārtu un durvju konfiguratora palīdzību pilnīgi bez steigas izvēlieties Jūsu vēlmēm atbilstošus garāžas vārtus – Jūsu rīcībā ir visas iespējas. Blakus redzamais katalogs piedāvā plašu un detalizētu informāciju, un, protams, mēs Jums sniegsim individuālas konsultācijas.

LPU garāžu vārti

LPU garāžu vārti

Dubultsienu LPU garāžu vārti nodrošina vislabāko izolāciju. Turklāt 42 mm biezās sekcijas nodrošina augstākās pakāpes stabilitāti un klusinātu vārtu darbību.

Vairāk informācijas katalogā:

  • Apraksts: 16. līdz 19. lpp.;
  • Krāsas: 58. lpp.;
  • Virsmas motīvi, materiāli: 22. līdz 25. lpp.

LPU vārti krāsu variantos RAL 9016, RAL 8028 un RAL 7016 par to pašu cenu!

hormann-LPU-akcija-ral9016-8028-7016

Cienījamais Klient!

Informējam, ka vārtus, kas ir krāsās RAL 8028 un RAL 7016, varat iegādāties par tādu pašu cenu, kā vārtus krāsā RAL 9016.

Piedāvājums ir spēkā LPU garāžu vārtiem ar šādām virsmām: Woodgrain, Sandgrain, Silkgrain, Micrograin un šāda tipa paneļiem: ar S rievojumu, M rievojumu, D rievojumu, ar T rievojumu, kā arī S kasetei.

Cenas ir spēkā visiem pasūtījumiem, sākot no 2016. gada 14. marta.

LTE garāžu vārti

LTE garāžu vārti

Viensienas LTE garāžu vārti ir cenas ziņā pievilcīgs risinājums atsevišķi celtām garāžām, kam nav nepieciešama papildu siltumizolācija.

Vārti pieejami tikai baltā krāsā.

Vairāk informācijas katalogā no 16. līdz 19. lpp.

LTH garāžu vārti

LTH garāžu vārti

No masīvkoka paneļiem izgatavoti garāžu vārti ir perfekti piemēroti uzstādīšanai koka ēkās vai ēkās ar daudziem koka elementiem, piemēram, pildrežģu būvēs vai ēkās ar koka fasādes elementiem.

Vairāk informācijas katalogā no 20. līdz 21. lpp.

ALR F42 Vitraplan garāžu vārti

ALR F42 Vitraplan garāžu vārti

Izmantojot pirmšķirīgo, vienā līmenī ar virsmu saplūstošo stiklojumu, garāžu vārti iegūst pārliecinošu un īpaši elegantu noskaņu. Rāmja profils nav redzams – nekas netraucē harmoniskam kopskatam. Šie ekskluzīvie garāžu vārti pārliecina ar savu aizraujošo gaismas refleksijas un caurskatāmības efekta sajaukumu.

Vairāk informācijas kataloga 53. lpp.

Vairāk informācijas par sekciju garāžas vārtiem katalogā.

Par Hörmann

Ar vārdu Hörmann šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā Hörmann ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

Paceļamie sekciju garāžu vārti no 60. gadiem

Telpu ietaupošie paceļamie sekciju vārti garāžām, industriālajām un komerciālajām ēkām ir radīti 1960-tajos gados. To īpašā priekšrocība bija vertikālā atvēršanās, kas deva iespēju ekonomiski izmantot telpu.

Sekciju garāžu vārtu inovācija ievadīja Hörmann jaunā, uz nākotni orientētā attīstības fāzē. No tā laika, bez minētājiem klasiskajiem sekciju garāžu vārtiem, Hörmann piedāvā daudz citu izstrādājumu, kā piemēram, ruļļu vārtus, horizontālās salokāmās vārtu sistēmas, ugunsdrošos un slēgmehānismus, mājas ārdurvis un iekšdurvis, nojumes un kārbas.

SIA "Tekko Rīga" un Hörmann

Uzņēmums SIA "Tekko Rīga" ir pirmais oficiālais Hörmann pārstāvis Latvijā (kopš 1996. gada), tādēļ zināšanas un pieredze Hörmann garāžas vārtu uzstādīšanā jeb montāžā ir ievērojama. Esam realizējuši dažādu vārtu (t.sk. garāžu vārtu) risinājumus privātmājās, industriālās un komerciālās ēkās, publiskās iestādēs un citur.

Garāžu vārti mūsu objektos

Ražotājs Hörmann

Hörmann

Katalogi un dokumentācija

Sazinieties ar mums!