RotaMatic

RotaMatic

Veramo vārtu piedziņa RotaMatic / RotaMatic Akku. Vienkāršota piedziņa ar elegantu izskatu

Pateicoties tās modernajam, smalkajam dizainam, RotaMatic veramo vārtu piedziņa ideāli saskanēs ar Jūsu skaistajiem veramajiem vārtiem. Šīm vārtu piedziņām lielisks ir ne tikai dizains, bet arī funkcionālās un drošības īpašības. RotaMatic Akku piedziņas ērtības būs iespējams izmantot arī tad, ja to nebūs iespējams pieslēgt pie strāvas padeves.

Papildus pieejama funkcija, lai noskaidrotu vārtu stāvokli

Ar papildus pieejamu tālvadības pulti HS 5 BS, Jūs jebkurā laikā varat pārbaudīt, vai vārti ir aizvērti (izņemot RotaMatic Akku).

RotaMatic Akku

Bez pieslēguma strāvas padevei iebraucamos vārtus var vērt ar RotaMatic Akku. Šīs piedziņas bateriju ir viegli transportēt un to var uzlādēt dažu stundu laikā, piemēram, pa nakti.

Saules enerģijas panelis (pasūtāms papildus)

Šis praktiskais RotaMatic Akku piedziņas papildinājums kalpos akumulatora uzlādēšanai.

Komplektā ietilpst montāžas materiāls, 10 metrus garš savienojuma vads, uzlādes ierīces kontrolieris, izmēri: 330 x 580 mm.

Skaņu absorbējoša blīve (pasūtāma papildus)

Darbības spēki RotaMatic piedziņām ar skaņu absorbējošām blīvēm (pasūtāmas papildus) ir testēti un sertificēti no TÜV dažādu izmēru vārtiem un montāžas situācijām.

Elektriskā slēdzene (pasūtāma papildus)

Veramie vārti ir pakļauti milzīgam spēkam stipra vēja gadījumā. Papildu elektriskā slēdzene novērš vārtu atvēršanās iespējamību stipra vēja gadījumā.

Vairāk informācijas par RotaMatic teritorijas vārtu piedziņām katalogā.

Ražotājs

Hörmann

Katalogi un dokumentācija

Sazinieties ar mums!