Daudzfunkcionālās durvis

Daudzfunkcionālās durvis

Izturīgas tērauda durvis dažādām prasībām

Šie būvelementi, pateicoties to labajai materiālu kvalitātei un precīzajai izgatavošanai, ir īpaši izturīgi un ekspluatācijai droši. Tāpēc tie kā tērauda durvis tiek izmantoti visur tur, kur ir pieprasījums pēc izturīgiem durvju elementiem: vienģimenes un daudzģimeņu mājās, kā arī ražošanas, tirdzniecības un komercuzņēmumos, sabiedrisko ēku sektorā un lauksaimniecībā.

Vai Jums būtu nepieciešamas ugunsdrošas durvis, durvis ar dūmu un skaņas izolāciju vai arī drošības durvis – blakus redzamajā katalogā "Daudzfunkcionālās durvis" Jūs atradīsiet visaptverošu informāciju par mūsu plašo objektu būvniecībā izmantojamo vienāda izskata tērauda daudzfunkcionālo durvju programmu.

Katalogs "Durvis Jūsu mājai", ko Jūs varat šķirstīt arī tiešsaistē, ir īpaši sastādīts privātajiem būvuzņēmējiem un cilvēkiem, kuri vēlas veikt modernizēšanu, un tas Jums palīdzēs izvēlēties pareizās durvis aizsargātai ieejai pagrabā, telpai ar paaugstinātu mitruma koncentrāciju vai brīvā laika pavadīšanas telpai, bērnu vai jauniešu istabai, bēniņu izbūvei vai ejai, kas savieno garāžu ar māju.

Ražotājs:

Hörmann

Ar vārdu Hörmann šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā Hörmann ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

Katalogi un dokumentācija:

Daudzfunkcionālās durvis

Daudzfunkcionālās durvis Lejupielādēt katalogu
Tirdzniecība

Tirdzniecība

Uzstādīšana

Uzstādīšana

Serviss

Serviss

Remonts

Remonts