ThermoPlus / ThermoPro

ThermoPlus / ThermoPro mājas durvis

ThermoPlus / ThermoPro mājas ārdurvis un ieejas durvis – māju ieejas durvis ar ierasti augstas "Hörmann" produkcijas kvalitāti

Jums ir iespēja izvēlēties sev tīkamas durvis no plašā ThermoPlus / ThermoPro durvju piedāvājuma. Šīs cenas ziņā izdevīgās un vizuāli pievilcīgās durvis, kas aprīkotas ar daudzfunkcionālu slēgšanas sistēmu, sniegs Jums izteiktu drošības sajūtu un, pateicoties lieliskām siltumizolācijas īpašībām, palīdzēs Jums ietaupīt! Durvis būs īpaša Jūsu mājokļa vizītkarte!


Sīkāku informāciju Jūs varat atrast katalogā.

Ražotājs:

Hörmann

Ar vārdu Hörmann šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā Hörmann ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

Katalogi un dokumentācija:

ThermoPlus / ThermoPro mājas ārdurvis un ieejas durvis

ThermoPlus / ThermoPro mājas ārdurvis un ieejas durvis Lejupielādēt katalogu

Alumīnija ieejas durvis

Labi iemesli, lai izvēlētos "Hörmann" ThermoPlus / ThermoPro ieejas durvis

1. Augstas kvalitātes izstrādājumi no Vācijas

1. Augstas kvalitātes izstrādājumi no Vācijas

Mājas ārdurvju konstrukciju uzņēmums "Hörmann" izstrādā un izgatavo savā ražotnē. Šajā nolūkā mūsu augsti kvalificētie darbinieki intensīvi strādā pie jauniem izstrādājumiem, pastāvīgiem pilnveidojumiem un detaļu uzlabojumiem. Šādi tiek izstrādāti patenti un radītas unikālas pozīcijas tirgū. Pateicoties ilgtermiņa pārbaudēm reālos apstākļos, tiek iegūti pilnībā attīstīti sērijveida izstrādājumi atbilstoši "Hörmann" kvalitātes prasībām.

2. Mājas ārdurvis vairākām paaudzēm

2. Mājas ārdurvis vairākām paaudzēm

Mēs esam pārliecināti par saviem izstrādājumiem un savu bezkompromisa kvalitātes nodrošināšanu. Tāpēc pie "Hörmann" Jūs saņemsiet 5 gadu garantiju ThermoPlus/ThermoPro mājas ārdurvīm un ieejas durvīm. 


* detalizēts garantijas noteikumu apraksts ir pieejams interneta vietnē:
www.hoermann.com

3. Fokuss uz nākotni

3. Fokuss uz nākotni

"Hörmann" virzās uz priekšu, rādot labu piemēru. Tāpēc uzņēmums kopš 2013. gada sava enerģijas patēriņa segšanā līdz 40% izmanto ekoloģiski saražotu strāvu, šo īpatsvaru pastāvīgi palielinot. Vienlaikus, ieviešot praksē inteliģentu un sertificētu enerģētisko saimniecību, ik gadu tiks novērsta vairāku tonnu CO2 emisija. Un visbeidzot – "Hörmann" piedāvā izstrādājumus ilgtspējīgai būvniecībai. Uzziniet vairāk par "Hörmann" vides aizsardzības aktivitātēm bukletā "Mēs domājam zaļi".

4. Durvju vērtne bez redzama vērtnes profila

4. Durvju vērtne bez redzama vērtnes profila

ThermoPro un ThermoPlus durvis sniegs Jums iespēju savs viesus sagaidīt izsmalcināti un cēli – gluži vienalga, vai pie galvenajām vai arī sāna ieejas durvīm. Iekšpusē un ārpusē pilnas virsmas durvju vērtne, ko raksturo skaists formu plūdums un iekšpusē uzstādīts vērtnes profils, atbilst visaugstākā līmeņa dizaina prasībām. Durvju iekšskats ideāli harmonizēs ar Jūsu dzīvojamās istabas iekšdurvīm.

5. Augsta siltumizolācija

5. Augsta siltumizolācija

Pateicoties UD koeficientam līdz 1,1 W/(m²·K)*, ThermoPro Jūsu namam sniegs efektīvu siltumizolāciju. ThermoPlus ārdurvis ar UD koeficientu līdz pat 0,87 W/(m²·K)* siltumizolāciju padarīs vēl efektīvāku. Tādējādi Jūs ilglaicīgi spēsiet ietaupīt enerģiju un sniegt savu ieguldījumu apkārtējās vides saudzēšanā. * Atkarīgs no durvju izmēra. Norādītie lielumi attiecībā uz RAM 1230 × 2180 mm.

6. Pret ielaušanos izturīgs mehānisms

6. Pret ielaušanos izturīgs mehānisms

Jums un Jūsu ģimenei savās mājās ir jājūtas droši. Tāpēc mūsu ThermoPlus / ThermoPro durvis ir aprīkotas ar sērijveida izpildījuma daudzpunktu slēgmehānismu. Eņģu pusē durvis ir aizsargātas ar trim stiprinājuma stieņiem. ThermoPlus durvīm eņģu pusi aizsargā vienlaidu konstrukcijas stiprinājuma līste. Šādi eņģu puse tiek efektīvāk aizsargāta pret iespējamu izcelšanu. Lai drošības līmeni paaugstinātu vēl vairāk, daudzi ThermoPro durvju motīvi un visas ThermoPlus ārdurvis (arī ar sāna daļām un virslogiem) pēc izvēles ir pieejamas ar pret uzlaušanu noturīgu RC 2 drošības aprīkojumu.

7. Drošs stiklojums

7. Drošs stiklojums

Attiecībā ar aizsardzību pret nelaimes gadījumiem un durvju uzlaušanu "Hörmann" ārdurvis atbilst visstingrākajām prasībām. 8 mm biezais laminētais stikls (VSG) izolējošā stiklojuma iekšpusē sniedz maksimālu drošību. Gadījumā, ja stikls tomēr saplīstu, stikla lauskas tiek sasaistītas un paliek pielipušas pie iekšpusē uzstādītās plēves, tādējādi gandrīz izslēdzot savainojumu gūšanas risku. Bez tam laminētais stikls nodrošina lielāku aizsardzību pret ielaušanos, jo tiek samazināta iespēja izbāzt roku cauri stiklam.

Tirdzniecība

Tirdzniecība

Uzstādīšana

Uzstādīšana

Serviss

Serviss

Remonts

Remonts