Garāžu vārti – paceļamie garāžu vārti "Hörmann"

Par "Hörmann"

Ar vārdu "Hörmann" šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā "Hörmann" ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

Paceļamie "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārti jau no 50. gadiem

"Hörmann" darbojas jau kopš 1935. gada, taču uzņēmumam, kāds tas ir šodien, pamatakmens ir likts iepriekšējā gadsimta 50. gados, kad tika sākta produkta ražošana, ko šodien pazīstam ar nosaukumu "Berry" tipa vienplaknes paceļamie garāžu vārti. Šie vārti galvenokārt izmantojami neapsildāmām garāžām.

Paceļamie sekciju garāžu vārti no 60. gadiem

Telpu ietaupošie paceļamie sekciju vārti garāžām, industriālajām un komerciālajām ēkām ir radīti 1960-tajos gados. To īpašā priekšrocība bija vertikālā atvēršanās, kas deva iespēju ekonomiski izmantot telpu.


Sekciju garāžu vārtu inovācija ievadīja Hörmann jaunā, uz nākotni orientētā attīstības fāzē. No tā laika, bez minētājiem klasiskajiem sekciju garāžu vārtiem, Hörmann piedāvā daudz citu izstrādājumu, kā piemēram, ruļļu vārtus, horizontālās salokāmās vārtu sistēmas, ugunsdrošos un slēgmehānismus, mājas ārdurvis un iekšdurvis, nojumes un kārbas.

SIA "Tekko Rīga" un Hörmann

Uzņēmums SIA "Tekko Rīga" ir pirmais oficiālais Hörmann pārstāvis Latvijā (kopš 1996. gada), tādēļ zināšanas un pieredze Hörmann garāžas vārtu uzstādīšanā jeb montāžā ir ievērojama. Esam realizējuši dažādu vārtu (t.sk. garāžu vārtu) risinājumus privātmājās, industriālās un komerciālās ēkās, publiskās iestādēs un citur.

Garāžu vārti mūsu objektos

Apskatīt mūsu objektus