Industriālie sekciju vārti

SPU vārti

SPU F42 vārti

SPU F42 vārti

42 mm biezā ar PU putām piepildītā sekcija ar aizsargsistēmu pret pirkstu iespiešanu ir īpaši izturīga un nodrošina labu siltumizolāciju. Vārtu vērtne tiek piegādāta ar Stucco reljefu un Micrograin izpildījumu.

SPU 67 Thermo vārti

SPU 67 Thermo vārti

Augstākās pakāpes siltumizolāciju iespējams nodrošināt, uzstādot SPU 67 Thermo termisko atdalītās 67 mm biezās sekcijas bez aizsargsistēmas pret pirkstu iespiešanu. Vārtu vērtnes izskats abos virsmas izpildījumos ir identisks SPU F42.

APU vārti

APU F42 vārti

APU F42 vārti

Pateicoties izturīgas tērauda sekciju pamatnes un lielizmēra stiklojuma kombinācijai, vārti ir īpaši stabili un nodrošina intensīvu gaismas ieplūdi angārā.

APU F42 Thermo vārti

APU F42 Thermo vārti

Ja ir paaugstinātas prasības attiecībā uz siltumizolāciju, ieteicams uzstādīt APU F42 Thermo ar termiski atdalītiem stiklojuma profiliem un tērauda sekciju pamatni.

APU 67 Thermo vārti

APU 67 Thermo vārti

Augstākās pakāpes siltumizolāciju nodrošina APU 67 Thermo ar 67 mm sekcijas biezumu un termiski atdalītiem stiklojuma profiliem, un tērauda sekciju pamatni.

ALR vārti

ALR F42 vārti

ALR F42 vārti

Šie vārti izceļas ar lielizmēra stiklojumiem un laikmetīgu optisko risinājumu, ko veido alumīnija profili. DURATEC stiklojums nodrošina ilgstošu caurspīdīgumu.

ALR F42 Thermo vārti

ALR F42 Thermo vārti

Pateicoties termiski atdalītajiem stiklojuma profiliem un DURATEC plastmasas stiklojumam, vārti nodrošina izcilu caurspīdīgumu un efektīvu siltumizolāciju.

ALR 67 Thermo vārti

ALR 67 Thermo vārti

Ja ir paaugstinātas prasības attiecībā uz siltumizolāciju, ieteicams uzstādīt ALR 67 Thermo ar 67 mm sekcijas biezumu un termiski atdalītiem stiklojuma profiliem.

ALR Glazing vārti

ALR F42 Glazing vārti

ALR F42 Glazing vārti

Ideāli vārti ar skatloga efektu: stiklojuma laukumi no īstā stikla nodrošina nevainojamu skatu izstāžu telpu iekšpusē. Precīzi vienāda augstuma stiklojuma laukumi vārtiem ar platumu līdz 3330 mm tiek ražoti bez vertikālā šķērša.

ALR 67 Thermo Glazing vārti

ALR 67 Thermo Glazing vārti

Ja ir paaugstinātas prasības attiecībā uz siltumizolāciju, ALR 67 Thermo Glazing ir pieejami ar termiski atdalītiem profiliem ar 67 mm sekciju biezumu.

ALR Vitraplan vārti

ALR Vitraplan vārti

Uzliktais, ar virsmu vienā līmenī saplūstošais stiklojums pārliecina ar aizraujošu refleksijas un caurspīdīguma sajaukumu. Rāmja profilu krāsa ir pieskaņota stiklojuma krāsas toņiem – tie ir attiecīgi pelēkā vai brūnā krāsā.

ALR F42 vārti – uz vietas veidojamam fasādes dizainam

Vārtu pamatni fasādes veidošanai no apšuvuma plāksnēm nodrošina rāmja profili ar PU Sandwich tipa pildījumu. Apšuvums tiek uzmontēts uz horizontālajiem profiliem. Pēc izvēles iespējams pasūtīt vertikālus montāžas profilus, uz kuriem vienkārši un neredzamā veidā iespējams piestiprināt fasādes materiālu.

Uz vietas uzstādāmā fasādes apšuvuma materiālu, kas vienā līmenī saplūst ar virsmu, Jūs varat izvēlēties gluži pēc saviem ieskatiem – no koka, metāla, keramikas, plastmasas vai citiem materiāliem. Lūdzu, ņemiet vērā maksimālo uz vietas uzstādāmā apšuvuma virsmas svaru. Plašāka informācija ir sniegta plānošanas palīgmateriālā.

Tirdzniecība

Tirdzniecība

Uzstādīšana

Uzstādīšana

Serviss

Serviss

Remonts

Remonts