Iekšdurvis

Iekšdurvis

Iekšdurvis – augstas kvalitātes durvis jaunu ēku celtniecībai un ēku modernizēšanai

"Hörmann" Jums piedāvā tērauda, tērauda/koka un alumīnija durvis no viena ražotāja. Šī programma pārliecina ar augstu kvalitāti, krāsas izvēles iespējām un daudzveidīgajiem aprīkošanas variantiem, kā arī pievilcīgo cenas un veiktspējas attiecību.


Blakus redzamajā katalogā "Iekšdurvis" Jūs atradīsiet visaptverošu informāciju par objektu būvniecībā izmantojamo plašo programmu.


Katalogs "Durvis Jūsu mājai", ko Jūs varat šķirstīt arī tiešsaistē, ir īpaši sastādīts privātajiem būvuzņēmējiem un cilvēkiem, kuri vēlas veikt modernizēšanu, un tas Jums palīdzēs izvēlēties pareizās durvis aizsargātai ieejai pagrabā, telpai ar paaugstinātu mitruma koncentrāciju vai brīvā laika pavadīšanas telpai, bērnu vai jauniešu istabai, bēniņu izbūvei vai ejai, kas savieno garāžu ar māju.

Ražotājs:

Hörmann

Ar vārdu Hörmann šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā Hörmann ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

Katalogi un dokumentācija:

Tirdzniecība

Tirdzniecība

Uzstādīšana

Uzstādīšana

Serviss

Serviss

Remonts

Remonts