Garāžu sāna durvis

Garāžu sāna durvis

Garāžu sāna durvis ar tādu pašu vai vizuāli pieskaņotu izskatu, kas atbilst "Berry" tipa paceļamajiem vienplaknes, sekciju un ruļļu vārtiem.

Vienkārši izskatās labāk, ja mājokļa kopskats izstaro harmoniju. Tādēļ "Hörmann" saviem vārtiem piedāvā tāda paša izskata garāžas sāna durvis.

Sāna durvis vienmēr ir ļoti praktiskas gadījumos, kad Jums ir nepieciešams ātri paņemt no garāžas kādu priekšmetu, nevēloties atvērt pašus vārtus. Vai arī, kad Jūsu otrā automašīna īsās garāžas iebrauktuves dēļ ir novietota stāvēšanai tieši vārtu priekšā un piekļuve vārtiem ir noslēgta.

Ražotājs:

Hormann

Ar vārdu Hörmann šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā Hörmann ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

Katalogi un dokumentācija:

Sekciju garāžas vārti - info

Sekciju garāžas vārti - info Lejupielādēt katalogu

Sekciju garāžas vārti - montāža

Sekciju garāžas vārti - montāža Lejupielādēt katalogu

SIA "Tekko Rīga" un Hörmann

Uzņēmums SIA "Tekko Rīga" ir pirmais oficiālais Hörmann pārstāvis Latvijā (kopš 1996. gada), tādēļ zināšanas un pieredze Hörmann garāžas vārtu uzstādīšanā jeb montāžā ir ievērojama. Esam realizējuši dažādu vārtu (t.sk. garāžu vārtu) risinājumus privātmājās, industriālās un komerciālās ēkās, publiskās iestādēs un citur.

Garāžu sāna durvis

Apskatīt mūsu objektus
Tirdzniecība

Tirdzniecība

Uzstādīšana

Uzstādīšana

Serviss

Serviss

Remonts

Remonts