"Berry" tipa paceļamie vienplaknes garāžu vārti

"Berry" tipa paceļamie vienplaknes garāžu vārti

Paceļamie "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārti ir ērti realizējams un finansiāli izdevīgs risinājums, ja Jums ir nepieciešami vārti neapsildāmām telpām, piemēram, garāžām, vasarnīcām vai garāžu kooperatīviem.

Paceļamie "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārti

Paceļamajiem "Berry" tipa vienplaknes garāžu vārtiem ir pieejami dažādu krāsu un virsmas motīvu varianti, kā arī ir iespēja pasūtīt līdzīga dizaina sānu durvis.

"Hörmann" darbojas jau kopš 1935. gada, taču uzņēmumam, kāds tas ir šodien, pamatakmens ir likts iepriekšējā gadsimta 50. gados, kad tika sākta produkta ražošana, ko šodien pazīstam ar nosaukumu "Berry" tipa vienplaknes paceļamie garāžu vārti. Šie vārti galvenokārt izmantojami neapsildāmām garāžām.

"Berry" tipa vienplanes garāžas vārtu katalogs

https://u1245997.sandbox.zing.lv/uploads/small/pCGhLpMh/85187BerryToreRUS.jpg Lejupielādēt katalogu

Ražotājs - Hörmann

Hörmann

Ar vārdu Hörmann šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā Hörmann ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

SIA "Tekko Rīga" ir pirmais oficiālais Hörmann pārstāvis Latvijā (kopš 1996. gada), tādēļ zināšanas un pieredze Hörmann garāžas vārtu uzstādīšanā jeb montāžā ir ievērojama. Esam realizējuši dažādu vārtu (t.sk. garāžu vārtu) risinājumus privātmājās, industriālās un komerciālās ēkās, publiskās iestādēs un citur.

Tirdzniecība

Tirdzniecība

Uzstādīšana

Uzstādīšana

Serviss

Serviss

Remonts

Remonts