RotaMatic

RotaMatic

Veramo vārtu piedziņa RotaMatic / RotaMatic Akku. Vienkāršota piedziņa ar elegantu izskatu

Pateicoties tās modernajam, smalkajam dizainam, RotaMatic veramo vārtu piedziņa ideāli saskanēs ar Jūsu skaistajiem veramajiem vārtiem. Šīm vārtu piedziņām lielisks ir ne tikai dizains, bet arī funkcionālās un drošības īpašības. RotaMatic Akku piedziņas ērtības būs iespējams izmantot arī tad, ja to nebūs iespējams pieslēgt pie strāvas padeves.

Hörmann

Ar vārdu Hörmann šodien būvniecībā saistās vārti (t.sk. garāžu vārti un industriālie vārti), durvis, kārbas, piedziņas, jo šajā jomā Hörmann ir piegādes līderis Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai vācu ģimenes Hörmann uzņēmuma izaugsmei vairāku gadu desmitu garumā, kuras pamatā ir pastāvīgas inovācijas, kvalitātes garantija un orientācija uz klientu – viņa vēlmēm un vajadzībām.

Teritorijas vārtu piedziņas

Rotamatic Lejupielādēt katalogu

Papildus pieejama funkcija, lai noskaidrotu vārtu stāvokli

rotamatic1

Ar papildus pieejamu tālvadības pulti HS 5 BS, Jūs jebkurā laikā varat pārbaudīt, vai vārti ir aizvērti (izņemot RotaMatic Akku).

RotaMatic Akku

rotamatic2

Bez pieslēguma strāvas padevei iebraucamos vārtus var vērt ar RotaMatic Akku. Šīs piedziņas bateriju ir viegli transportēt un to var uzlādēt dažu stundu laikā, piemēram, pa nakti.

Saules enerģijas panelis (pasūtāms papildus)

rotamatic3

Šis praktiskais RotaMatic Akku piedziņas papildinājums kalpos akumulatora uzlādēšanai.

Komplektā ietilpst montāžas materiāls, 10 metrus garš savienojuma vads, uzlādes ierīces kontrolieris, izmēri: 330 x 580 mm.

Skaņu absorbējoša blīve (pasūtāma papildus)

rotamatic4

Darbības spēki RotaMatic piedziņām ar skaņu absorbējošām blīvēm (pasūtāmas papildus) ir testēti un sertificēti no TÜV dažādu izmēru vārtiem un montāžas situācijām.

Elektriskā slēdzene (pasūtāma papildus)

rotamatic5

Veramie vārti ir pakļauti milzīgam spēkam stipra vēja gadījumā. Papildu elektriskā slēdzene novērš vārtu atvēršanās iespējamību stipra vēja gadījumā.

Tirdzniecība

Tirdzniecība

Uzstādīšana

Uzstādīšana

Serviss

Serviss

Remonts

Remonts